ادامه حملات نظامی عربستان به یمن

حمله جنگنده‌های عربستانی علیه شهروندان و غیر نظامیان یمنی هم‌چنان ادامه دارد. جنگنده‌های عربستانی منازل مسکونی شهروندان یمنی در استان اب را مورد هدف قرار دادند که به دنبال آن تعدادی از غیر نظامیان از جمله زنان و کودکان کشته شدند.

1627395

جنگنده‌های رژیم آل سعود هم‌چنین مناطقی را در زنگبار و ابین مورد هدف قرار دادند. گزارش‌های خبری حاکی از آن است که این جنگنده‌های سعودی دو استان لحج و ابین در یمن را مورد بمباران قرار دادند.

هم‌چنین شاهدان عینی عنوان داشتند که جنگنده‌های متجاوز پایگاه‌های مربوط به جنبش انصار الله یمن را در استان‌های تعز و حدیدة مورد اصابت قرار دادند.

این در حالی است که ضیف الله الشامی، یکی از رهبران انصارالله و عضو دفتر سیاسی این جنبش عنوان داشت که مردم یمن منتظر یک علامت برای نشان دادن واکنشی تعیین کننده و قدرتمند علیه تجاوز وحشیانه علیه کشورشان هستند و این تجاوز برای پنجمین روز متوالی ادامه داشته است.

وی در ادامه افزود: ما گزینه‌های مختلفی برای واکنش به این تجاوزها پیش رو داریم و تمام امکانات برای این پاسخ کوبنده چه در خاک یمن و چه در قلب خاک عربستان و یا کاخ‌های پادشاهی آن آماده است.

الشامی تاکید کرد: هیچ چیزی مانع از واکنش نشان دادن در برابر تجاوز صورت گرفته علیه یمن به رهبری عربستان وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *