من هم عرب هستم، یک عرب خوزستانی ایران پرست!

من هم عرب هستم، یک عرب خوزستانی ایران پرست 

«پاسخ کوتاه امید دهدار زاده به سخنان حامد کنانی روزنامه نگار عرب در استکهلم»

درود بر شما

یکم خرداد۱۳۹۱مصاحبه ای با بی بی سی فارسی در خصوص محاکمه ۷ عرب زبان در دادگاههای دزفول داشتید. دو نکته در صحبتهای شما بود که لازم دانستم به عنوان یک عرب زبان ایرانی پاسخ بسیار کوتاهی به شما و هم اندیشان ضد ایرانی تان بدهم. اجازه بدهید اول خودم را معرفی کنم:

من امیددهدارزاده هستم. فامیل قبلی من «بنی تمیم» بوده که به خاطر برخی مسایل بین پدر بزرگم و برادرانش به دهدارزاده تغییر داده شد. من از طایفه بنی تمیم هستم و مادرم از «طایفه آل​خمیس».

اول در مورد ۱۵ آوریل[به گفته تجزیه طلب ها انتفاضه نیسانیه] که آن را تبدیل به پیراهن عثمان کرده اید. از یک نامه که در سایت محمد علی ابطحی مشاور رییس جمهور وقت خاتمی منتشر شد و همگی واقف بر این هستند که این نامه جنبه طنز داشت ولی شما و همفکران شما زمینه را برای به دام انداختن و فریب جوانان عرب زبان فراهم کردید با این دروغ که می​خواهند شما را از خوزستان بیرون بیاندازند.پس از آن جناجالی در خوزستان به پا کردید و از سادگی جوانان برای مقاصد شوم سیاسی خود بهره گرفتید که عاقبت به بمب گذاری و کشتار مردم بیگناه و اعدام چند جوان فریب خورده ختم شد. ان جوانانی که پیشتر اعدام شدند یا در زندان هستند و این ۷ جوان عرب زبان قربانی اندیشه شوم پان عربی شما هستند.

دوم اینکه در بخشی دیگر از سخنان خود گفتید که: در مقابل بیرون کردن اعراب، بیست هزار ایرانی را وارد خوزستان می​کنند. لازم است بگویم تمام اقوام ایرانی، در جای جای این خاک مقدس با هر نژاد و زبان، ایرانی هستند. اعراب خوزستان هم خود را ایرانی می دانند. ملیت آنها ایرانی است و سرزمین آنها ایران است. بگذاید نمونه ای برای شما بیاورم: در روز تحویل سال نو فقط در منطقه سید خَلَف اهواز باید بیایید و شاهد خرید برای سفره هفت سین باشید که به جرات میتوانم بگویم ۷۰ درصد عرب زبانان ایرانی پایبند این سنت دیرینه هستند. در عوض شما با ساختن دروغهای مضحکی مانند اینکه «در سازمان ملل یک صندلی برای اهواز گذاشته اند» و یا ساختن پرچم دروغین الاهواز و نامهای دروغین برای مناطق خوزستان براستی تا کجا می​خواهید ادامه بدهید. به گمانم پایداری مردم سوسنگرد، بستان و خرمشهر که ۹۰ درصدشان عرب زبان هستند در مقابل دژخیمان صدام را از یاد برده اید؟! مطمئن باشید که من یکی از همین عرب زبانان هستم که در مقابل اندیشه شوم و مضحک جداسازی خوزستان از مام میهن ایستاده ام.  شما یک تجزیه طلب هستید و نماینده عرب های خوزستان نیستید. فراموش نکنید من هم عرب هستم، یک عرب خوزستانی ایران پرست!

پاینده باد تمام اقوام ایرانی با هر زبان، مرام و مسلک.

پاینده ایران

امید دهدارزاده – اهواز ۱/۳/۱۳۹۱

پیوند همیشگی به این نوشته   http://www.paniranist.info/?p=3958

10 دیدگاه برای «من هم عرب هستم، یک عرب خوزستانی ایران پرست!»

 • می 26, 2012 در t 6:09 ب.ظ
  Permalink

  عالی بود. بر چشم بد لعنت

 • می 26, 2012 در t 6:15 ب.ظ
  Permalink

  درود به شما…درود به مرداتگی شما…درود به حس میهن دوستی شما…درود به خونی که در رگهای شماست……درود من و میلیونها ایرانی برای پاسداشت ایران و ایرانی……

 • می 26, 2012 در t 6:23 ب.ظ
  Permalink

  می‌خواستم به شما و همه هم میهنان خوزستانی عرب تبار سلام کنم. من خودم چند سال در آبادان زندگی‌ کردم و دوستان و هم‌کلاسی های عرب تبار زیاد دارم و به آنها افتخار می‌کنم. یکی‌ از دوستان آبادانی ما در همان زمانی‌ که ما برای کنکور آماده میشودیم به نیروی هوایی پیوست و در زمان جنگ هم در چندین ماموریت شرکت کرد. تا بالاخره هواپیمایش روی بغداد سرنگون شد ولی‌ خوشبختانه با چتر پایین پرید و اسیر شد. در زمان خاتمی آزاد شد و به ایران بازگشت. یکی‌ دگر از همین دوستان عزیز عرب تبار ما وارد نیروی دریایی شد و تا درجه ناخدا یکمی هم بالا آماده است. ایرانیان عرب تبار تجزیه طلب نیستند.

 • می 26, 2012 در t 8:27 ب.ظ
  Permalink

  با سلام دوست عزیز
  من از اهالی خوزستان و فارس هستم.
  زنده باد عیرت اعراب خوزستان که من به شخصه میدانم که تمامی آنان ایران را موطن خود میدانند و در دفاع از خاک این میهن عزیز چه جانفشانی ها که نکرده اند.
  همیشه پاینده باشید

 • می 29, 2012 در t 5:58 ق.ظ
  Permalink

  معمولا برای سرکوب هر خلق از مردم آن خلق استفاده می کنند و خیلی مزدور و خودفروش داریم که بخاطر پول حاضرند ناموسشان بفروشند و دم شیر را رها کرده و به دم روباه چسبیده.

 • می 29, 2012 در t 6:18 ق.ظ
  Permalink

  فکر نمی کننم شما عرب هستید تو ممکن از عربهای خودفروخته هاِی هستید که نفمیده و نادان که نژادپرستان فارس بر تو اثر کرده و از شما خواسته سوء استفاده کرده و چنین مقاله ای بنوسید و بعد هم پشت سر تو بخندند و بگویند گیر آوردیم و از خودشان به خودشان زدیم.

 • ژوئن 2, 2012 در t 9:28 ق.ظ
  Permalink

  جناب دهدار زاده از اسم و فامیلت پیداست که یا دروغ میگویی و عرب نیستی و یا اینکه آنقدر بی هویت شدی که حتی اسم و فامیلت را تغییر دادی
  خدا رو شکر امثال تو زیاد نیستند که به راحتی خودفروشی میکنند، به امید هدایت

 • ژوئن 4, 2012 در t 3:01 ق.ظ
  Permalink

  پاینده ایران و درود به غیرت سرور دهدارزاده عزیز که خوب آتشی به جان تجزیه طلبان انداخته.
  کامبیز جان دم شیر که می گویی منظورت همان دم خروس تجزیه طلبان است؟

  بیژن عزیز ما از این شوخ طبعیهای شما نداریم که پشت سر خودمان بخندیم. شما گویا از این برنامه ها برای هم زیاد اجرا می کنید؟

 • ژوئن 20, 2012 در t 2:54 ق.ظ
  Permalink

  به کوری چشم دشمنان، وجود قومیت های مختلف در ایران نه تنها باعث ضعف و تجزیه ایران بزرگ نخواهد شد بلکه در آینده ای نه چندان دور باعث بالندگی و پیشرفت این سرزمین پاک خواهد گردید و این سرزمین مقدس محفلی خواهد شد برای تمام عاشقان انسانیت، برابری و برادری از سراسر جهان
  به امید آن روز

 • ژوئن 20, 2012 در t 2:59 ق.ظ
  Permalink

  آقای یاسر الاهوازی شما بهتر است ابتدا تاریخ را بخوانی و بعد از اینکه به هویت اصلی خودت پی بردی که متعلق به چه سرزمینی هستی اظهار نظر کنید. امیدوارم به هر حال این اظهار نظر شما از جهت عدم اطلاعات کافی شما بوده باشد و نه به خاطر وعده های سره خرمن عده ای شیطان صفت

دیدگاه شما چیست؟