واکنش حجت کلاشی به کمال‌الدین پیرمؤذن: «نماینده جهل و لودگی»، زبان به کام بگیر و ساکت شو

حجت کلاشی- پور موذن

آقای پیرمؤذن! «نماینده جهل و لودگی»، زبان به کام بگیر و ساکت شو

هنوز در ایران آن مقدار غیرت و تعصب و مردی باقیست که در دوره فترت قانون ملی و حاکمیت ملت، تیشه به ریشه ملت زده و زبان به توهین به ملت ایران بگشایید و صدایی بلند نشود.. اگر اراده ملت بر امور حاکم باشد و اگر مردان بر مسند، آنگاه مشخص می‌شود آیا توان و جرات یاوه گویی و هرزه درایی دارید یا خیر و آنگاه معلوم می‌شود سزای نماینده چنگیز و ترکان بودن در ایران چیست تا بدانید که نمی‌توانید نماینده ملت تورک باشید و راست راست بگردید و حقوق نمایندگی ملت ایران را بگیرید و بر کرسی مجلس کشور تکیه کنید و میراث مشروطه و ستارخان را به سخریه بگیرید.
تفو بر چرخ گردون که به کام ایرانمان نمی‌گردد، اما یا می‌گردد یا نمی‌گردد و تو و امثال تو از هر قماش، از وکیل و مدیر و امام جمعه که اسب تراوای ترکان شده‌اند و انبان شکم از حقوق ملت انباشته‌اند، به آتش درایت و غیرت ما فرزندان آذربایجان و دیگر فرزندان ایران مقدس، جز پشیمانی چیزی بدست نخواهند آورد.
من بنام «ملت» علیه تو اعلام جرم می‌کنم؛ یا قانون ملت حاکم است و تو مجازات خواهی شد و یا قانون ملت برقرار خواهد شد و تو مجازات خواهی شد؛ فرمان تاریخ ملت ایران مجازات توست.

حجت کلاشی
آبان ۱۳۹۴ خورشیدی – اردبیل

توضیح: کمال‌الدین پیرمؤذن، نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس در نامه‌ای به رییس قوه قضاییه خود را نماینده ملت تورک! نامیده است.

3 دیدگاه برای «واکنش حجت کلاشی به کمال‌الدین پیرمؤذن: «نماینده جهل و لودگی»، زبان به کام بگیر و ساکت شو»

 • نوامبر 12, 2015 در t 6:52 ب.ظ
  Permalink

  شما ها در جهل و تاریح خود ساخته خود هی قر بزنید اما ملت تورک ایران و آذربایجان ثابت کردند که راه آنها با نژادپرستانی مانند شما جدا است. ملت آذربایجان شما ها رو شناخته اند و دل به مردم آذربایجان برای القای تفکرات فاشیستی ایرانی و آریایی ندهید که شما را دست خالی برمی گردانند و فقط مانقورد و خود فروشانی مانند حجت کلاشی گیرتان خواهد افتاد که تاریخ پر است از این وطن فروشان. افرادی مانند شما و خارج نشینان به اصطلاح اپوزیسیون ایران هنوز نمی توانید از شوک تظاهرات چند روز گذشته بیرون آیید آری با صدها کانال تلویزیونی رادیویی و سایت و سرمایه های کلان تاکنون نتوانستید تظاهرات خود جوش و مسالمت آمیز را به راه بیاندازید. مردم تورک آذربایجان با با تمام موازین حقوق بشر آشنا شده ه اند و از حقوق اولیه خود آگاهند و دیگر در جهان نژادپرستانی مانند شما جای ندارند و تفکران پان ایرانیستی خود را به گور خواهید برد. الان تهران شده پایتخت تحقیر بر سایر ملل غیر فارس و پایتخت نژادپرستی. این است عنوان اولی شما در جهان که به یدک می کشانید.

 • نوامبر 13, 2015 در t 10:28 ق.ظ
  Permalink

  سلام، حجت جان آب رو بریز اون جایی ت که می سوزه!!! خخخ :دی

 • جولای 14, 2018 در t 9:15 ق.ظ
  Permalink

  همه پاسخ بی سر وته و تکراری شما به کنار ولی این «صدها کانال تلویزیونی رادیویی و سایت و سرمایه های کلان» به پان ایرانیست مربوط است؟ خوشحال می شویم نشانی تعدادی از انها را ذکر کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.