ابوالفضل عابدینی به دلایل نامعلومی ممنوع الملاقات شد

بر اساس اخبار منتشر شده توسط خبرگزاری هرانا ابوالفضل عابدینی از اعضای حزب پان ایرانیست، از دیدار با خانواده ی خود منع شد.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، مادر ابوالفضل عابدینی نصر امروز صبح برای دیدن فرزند در بندش به زندان کارون اهواز مراجعه کرد اما مسئولان به ایشان گفتند که پسرش تا اطلاع ثانوی ممنوع الملاقات است.

مادر این زندانی سیاسی، پس از مشاهده ی چنین وضعی برای دریافت پاسخی به مسئولین زندان کارون اهواز مراجعه کرد که به وی اعلام شد این دستور ممنوعیت ملاقات از سوی رییس زندان صادر شده؛ هرچند که از بازگو کردن جزئیات چنین تصمیمی امتناع نمودند.

آقای عابدینی در حال سپری کردن دوران محکومیت 11 ساله خود در بند 6 زندان کارون اهواز است و از زمان انتقال به این زندان تاکنون هیچ گونه ملاقات حضوری با خانواده ی خود نداشته و تنها از طریق کابین می توانست با مادر و برادران خود دیداری کوتاه داشته باشد.

این فعال حقوق بشر پیش از این چندین بار در خصوص هم بند شدن با زندانیان خطرناک و در معرض خطر قرار داشتن جانش هشدار داده بود.

شایان ذکر است که خانواده ابوالفضل عابدینی در شهرستان رامهرمز، در یکصد کیلومتری اهواز ،ساکن هستند و برای ملاقات چند دقیقه ای با وی مجبور هستند در گرمای بالای 50 درجه استان خوزستان این مسافت را طی نمایند.

1 دیدگاه برای «ابوالفضل عابدینی به دلایل نامعلومی ممنوع الملاقات شد»

  • جولای 6, 2010 در t 9:37 ق.ظ
    Permalink

    درود بر این جوان دلیر و مظلوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.