بیانیه سازمان جوانان حزب پیرامون کشتار شیعیان

به نام خداوند جان و خرد
 پاینده ایران
در هفته ها و ماههای اخیر شاهد تشدید حملات و تهاجمات به شیعیان در کشورهای همسایه و در سطح منطقه بوده ایم. از آنجا که در طول تاریخ , شیعیان در خارج از مرزهای ایران , همواره پرچمداران فرهنگ ایرانی در مناطق خود بوده اند , گناه اصلی و نانوشته بسیاری از شیعیان منطقه و کشورهای همسایه , همین پیوندها وابستگی های فکری و فرهنگی آنها به ملت بزرگ ایران می باشد. متاسفانه در بسیاری از این تهاجمات که بعضا با ترور , قتل عام و کشتار های وحشیانه توام بوده است , شاهد دخالت و مشارکت موثر وهابیون افراطی با حمایت های مستقیم و غیر مستقیم دولت فرقه ای عربستان سعودی بوده ایم . وقایع اخیر در تهاجم به شیعیان یمن ,نمونه ای واضح و مشخص از این گونه عملکردهای فرقه ای می باشد.بدون شک دخالت قوه قهریه عربستان سعودی در این موارد منجر به ایجاد بی ثباتی و تنش در سطح منطقه و ایجاد شکاف های عمیق در میان مردم این منطقه مهم و استراتژیک خواهد شد. سازمان جوانان حزب پان ایرانیست , ضمن هشدار به عملکردهای ضد ایرانی و تنش آفرین حاکمیت فرقه ای عربستان سعودی در منطقه ,خواستار توجه بیشتر و جدی تر میهن پرستان ایرانی نسبت به این موارد و نقش آفرینی موثر و بیشتر ایران در دفاع و حمایت از حقوق شیعیان منطقه میباشد.
پاینده ایران
 سازمان جوانان حزب پان ایرانیست
 1388/08/09خورشیدی

2 دیدگاه برای «بیانیه سازمان جوانان حزب پیرامون کشتار شیعیان»

 • نوامبر 4, 2009 در t 1:19 ب.ظ
  Permalink

  گزراشی از دانشگاه تبریز

  علی فتحی:صبح 13 آبان صدها تن از دانشجویان دانشگاه تبریز با گردهمایی در برابر ساختمان مرکزی همزمان با سایر شهرهای ایران به نابسانانی های اخیر در کشور اعتراض کردند.
  دانشجویان با شعارهای:مرگ بر دیکتاتور،مرگ بر بیست و سی،نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران،مرگ بر روسیه…. فریادهای اعتراضی خود را شروع کردند.
  اعتراض و حرکت دانشجویان تبریز تا زمانی که حراست دانشگاه وارد عمل شد و اقدام به گرفتن کارت دانشجویان نمود و پس از چندی عده ای از بسیجیان با شعار انحرافی و ضدملی هم غزه هم لبنان،جانم فدای ایران و نیز پرچم لبنان و فلسطین وارد میدان شدند و با پراکنده شدن دانشجویان عرصه برای این گروه باز شد.
  گفتنی است در بیرون از دانشگاه میدان های اصلی تبریز از جمله میدان دانشگاه و آبرسان با حضور ماموران امنیتی مسدود شده بود.

 • نوامبر 16, 2009 در t 6:11 ب.ظ
  Permalink

  پاینده ایران
  تو این اوضاع به فکر شیعیان سبز اندیش ایران هم باشید!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *