یک نماینده با انتقاد از روحانی و ظریف:حقوق هسته‌ای ملت در عالی‌ترین سطح حراست می‌شود

ابراهیم آقامحمدی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی در جلسه‌ نوبت عصر امروز چهارشنبه پارلمان، طی تذکری گفت:‌ من به فرمایشات رئیس جمهور مبنی براینکه منتقدان توافق‌نامه بی‌سواد هستند، انتقاد دارم.

 

download (1)

به گزارش تابناک وی اضافه کرد: عصبانیت رئیس جمهور از این است که استقبالی از توافق‌نامه ژنو از سوی هیچ قشری نشد؛ وی بارها گفته حقوق‌دانم و سرهنگ نیستم اما در نقش سرهنگ به اساتید دانشگاه دستور داد که از توافق‌نامه دفاع کنند.

نماینده مردم خرم‌آباد با تأکید براینکه اعضای کمیسیون امنیت مجلس هنوز اطلاعات کافی درباره توافق ژنو ندارند، تصریح کرد: رئیس جمهور نباید انتظار داشته باشد فرهیختگان و مردم بدون اطلاع از چیزی دفاع کنند.

آقامحمدی افزود: آقای ظریف همواره در اظهارنظرهای خود با زبان انگلیسی سخن می‌گوید و از زبان فارسی استفاده نمی‌کند تا همگان بدانند دقیقاً چه موضوعی را مطرح می‌کند،‌آنگاه صحبت‌های وی که به انگلیسی بیان شده به آلمانی ترجمه می‌شود و در نهایت آقای ظریف می‌گوید اظهارات من تحریف شده است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید براینکه مسائل هسته‌ای از جمله موضوعاتی است که نظام درباره آن تصمیم می‌گیرد، اظهار داشت: تصور نکنید این مسائل در چارچوب مطلوبی ارزیابی نمی‌شود،‌در واقع مباحث مربوط به هسته‌ای در چارچوب‌های مشخصی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

ابوترابی با بیان اینکه منافع ملی جمهوری اسلامی ایران مورد توجه و حراست جدی همگان است، تصریح کرد: حقوق هسته‌ای ملت در عالی‌ترین سطح حراست می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.