محسن پزشکپور رهبر فنا در آرمان نهضت پان ایرانیسم درگذشت

محسن پزشکپور (پندار) پس از سال‌ها مبارزه در راه آرمان‌های نیاخاکی و باورهای ملی در شانزدهم دی‌ماه 1389، جهان خاکی را بدرود گفت.

پندار با اندیشه‌ی وحدت و سرافرازی ایران بزرگ از سنین نوجوانی پای در مسیر دشوار مبارزه گذاشت و تمام زندگی پر فراز و نشیب هشتاد و اندی ساله‌ی خود را به فرمان سرنوشت در راه افزایش آگاهی و هوشیاری ملی، احقاق همه‌ی حقوق ملت ایران و تحقق حاکمیت ملت با تکیه بر اندیشه‌های ناسیونالیسم ایرانی گذراند.

آنچه که ما در این سال‌ها از کنار او بودن آموخته‌ایم، عشق به ایران، وفاداری به آرمان‌های نهضت و حزب، اخلاق‌مداری در مسیر مبارزه، تسلیم‌ناپذیری در برابر ظلم و حاکمیت‌های بریده از ملت، گذشت و ایثار، درک حقیقت، بیان حقیقت و پیروی از حقیقت، فتوت، سیاست، تدبیر، سرزندگی، قدرشناسی، بلند نظری، وقت شناسی، نظم در امور، صبوری، آرامش، امید و امید و امید بود.

سازمان جوانان حزب پان‌ایرانیست با این امید در مسیر آموزه‌های پندار خواهد کوشید که اندیشه‌ی وحدت‌خواهی ایران بزرگ در کانون خانواده‌ها و دل فرزندان میهنمان پای گرفته و شعله‌های بیداری، شب تیره و تاریک تجزیه و تفرقه را پایان بخشد. و به همه‌ی فرزندان ایران با هر نوع سلیقه، نقطه‌ای واحد برای حرکت به ارمغان آورد.

جوانان پان‌ایرانیست، با اندوه فراوان این غم سترگ را به همه‌ی ایرانیان و یاران پان‌ایرانیست دل‌آرامی گفته و شادی روان ایشان را از درگاه خداوند ایران‌زمین خواهان است. روانش نگهبان ایران‌زمین باد.

تهران- سازمان جوانان حزب پان‌ایرانیست

شامگاه 16 دی‌ماه 1389

2 دیدگاه برای «محسن پزشکپور رهبر فنا در آرمان نهضت پان ایرانیسم درگذشت»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *