چه کسی دسیسه فوتبال را طراحی کرده است؟

“در حاشیه بازی تراکتورسازی و پرسپولیس عده ای تجزیه طلب و تماشاگرنما پرچم ایران را آتش زدند و پرچم یک کشور بیگانه را بالا بردند.”

هم میهنان!پس از اعتراضات سراسری و ملی در کشور نسبت به سیاست های ضدملی و ضد دموکراتیک حاکمیت فرقه ای،تحفه ای دیگر برای برهم زدن اتحاد و یکپارچگی ملت از سوی مغزهای متفکر!ارائه شده و آن نیز ایجاد فاصله های قومی،قبیله ای و شهری در میان صفوف ملت بزرگ ایران است. چند هفته ای است با داغ شدن بحث های لیگ فوتبال و آوردن یک تیم دسته دومی به لیگ فوتبال کشور و گماردن عده ای سودجو و پوپولیست به مدیریت آن در یکی از شهرهای شمالغرب و نیز گرفتن نماد سبز از مردم با پارچه های سرخ رنگ ،تلاش می شود از طریق این ورزش رخدادهای ماه های گذشته فراموش و بلکه صفوف ملت در هم شکسته شود. ورزش در فرهنگ ما از ارزش ویژه ای برخوردار بوده و همواره جولانگاه یلان و پهلوانان و میدانی برای آموختن جوانمردی و عیاری بوده است.

بیشتر بخوانید

سرور عابدینی آزاد شد

امروز ظهر پس از برگزاری دادگاه یک ساعت و نیمه در دادگاه انقلاب اهواز و ارایه مستندات مبنی بر رد اتهامات و همچنین دفاعیات مستدل وکیل ایشان آقای اولیایی فرد، قاضی پرونده با تبدیل قرار بازداشت به وثیقه موافقت نموده و سرور عابدینی پس از ۱۱۸ روز ساعاتی پیش از زندان سپیدار اهواز آزاد شد.

بیشتر بخوانید

رنجهای ابوالفضل عابدینی

هنگامی که به دیدار این حامی مهم و بزرگ ابوالفضل رفته بودیم ، شررهای رضایت و افتخار را در چشم اودیدم .این شیر زن بختیاری با همه ی رنجهایی که غیر مستقیم از ناحیه ی فرزند خود دیده است ، فرزندش را با ژرفای وجود دوست دارد و اورا می ستاید ، ابن بانوی بزرگ می داند که فرزندش ، جوان ارزشمندی است وکارهای او در خورتحسین !
ابوالفضل از این خانه ی محقر پا به بیرون می نهد نه رنج نان دارد که باید داشته باشد و نه رنج خانه و کار که هر دو را نیاز دارد ؛ اما او رنج کارگران هفت تپه ، رانندگان شرکت اتوبوسرانی و معلمین…..را با خود دارد ؛ گویی رنج آنها رنج اوست و او دیگر هیچ رنج دیگری ندارد . اکنون ابوالفضل دیگرخودش نیست ؛ او معلمی است که باید به فرزندان ایران زمین بیاموزد ؛ با شرافت و دانش و توانایی ، ” دست به دست هم دهیم به مهر…. میهن خویش را کنیم آباد

بیشتر بخوانید

زندگی نامه سرور پزشکپور

محسن پزشکپور در سال 1306 خورشیدی در تهران چشم به جهان گشود.سال های نوجوانی او مصادف بود با یورش نیروهای متفقین به ایران و اشغال میهن از سوی کشورهایی که بعدها پیروز جنگ جهانی دوم گشتند.حرکت تانک های روسی در خیابان های تهران در آن سال ها غرور ملی بسیاری از ایرانیان را آزرده می کرد.محسن پزشکپور نیز با دیدن این مناظر دچار تحول روحی بزرگی شد که قرار بود بعدها سرچشمه حرکت های ناسیونالیستی و میهن پرستانه ی وی گردد.پس از اشغال ایران محسن پزشکپور به همراه چند تن از جوانان و نوجوانان هم اندیش خود گروه های کوچکی را در مورد هم اندیشی در مورد وضعیت کشور و گذشته و آینده ی آن تشکیل داد.

بیشتر بخوانید

استراتژی و تاکتیک ها برای پکپارچکی ایران درونی و بیرونی

پان ایرانیسم در اصل برای اتحاد سرزمین های ایرانی که طی قراردادهای استعماری و ننگینی چون گلستان،ترکمنچای،پاریس،آخال و … از یکدیگر منفک شده اند به وجود آمده است و هدف غایی آن ایجاد ایران بزرگ است.در مورد این سرزمین ها و مردمان پیش از هر چیز یادآوری دو نکته بایسته است :

1)از دید ما مردمان سرزمین ها و شهرهایی که طی این عقود از ایران مرکزی جدا گشته اند مردمانی ایرانی اند و این سرزمین ها نیز بخش هایی از ایران می باشند. در واقع این سرزمین ها هر یک به گونه ای ایرانی و فارسی اند.بخارا و سمرقد یادآور سرچشمه های ی زبان فارسی و خراسان بزرگ اند.شهرهای قفقاز یادآور سرزمین های ایرانی اند که پیش تسلط روس های بر این ناحیه زبان فارسی زبان رسمی و رایج آن به شمار می رفت.

2)از سوی دیگر همه این قراردادهای ننگین از نظر پان ایرانیست ها ،تحمیلی و حاصل اکراه و اجبار و فشار بر دولت وقت ایران بوده و در نتیجه قرارداد هایی هستند باطل و بلااثر.

بیشتر بخوانید

ایران در آستانه یک جنبش ناسیونالیستی

سرزمین ایران و ملت آن اکنون چند ماهی است که به پا خواسته تا از ارزش های دموکراتیک و ملی و سکولار دفاع نماید و در برابر خودکامگی و خلافت مدرن پایداری کند. حرکت ملت در روزهای گذشته نشانگر شعور بالای ملی است و با توجه به روند اعتراضات خیابانی پس از انتخابات و بررسی جامعه شناسانه و روان شناسانه شعارها باید گفت خواست های مردم روز به روز ملی تر و ناسیونالیستی تر می شود…

بیشتر بخوانید

بیانیه سازمان جوانان حزب پان ایرانیست پیرامون بازداشت سرور حسین شهریاری

حسین شهریاری عضو شورای رهبری حزب پان ایرانیست ظهر امروز مورخ 5/7/88در منزل مسکونی خود بازداشت شد.مشارالیه در سال 86 توسط شعبه یک دادگاه انقلاب کرج به اتهام اقدام در جهت براندازی نظام به 18 ماه زندان محکوم شد که حکم صادره تا کنون اجرا نشده بود .حسین شهریاری 72 ساله و دارای ناراحتی قلبی می باشد…

بیشتر بخوانید