نشست حزب پان ایرانیست در خوزستان با حضور سرور کرمانی – دیدار با سرور دکتر میرانی

13azar_kermaniپاینده ایران

نشست جمعی از پان ایرانیست های خوزستان بامداد آدینه 13 آذرماه با حضور سرورگرانقدر مهندس رضا کرمانی از شورای عالی رهبری حزب پان ایرانیست و هیات همراه ایشان در میان استقبال گرم اندامان حزبی در اهواز برگزار گردید.

در این گردهمایی که مانند همیشه با استقبال گرم جوانان و پیشکسوتان حزب در خوزستان روبرو بود سرور کرمانی درباره مسائل سیاسی روز و دگرگونی های درون حزبی سخنانی بیان نموده و لزوم دقت نظر و موشکافی این مسائل را یادآور شدند.

ایشان یادآوری نمودند که چنین فراز و فرودهایی در همه گروه ها و جریان های سیاسی وجود دارد و درباره حزب پان ایرانیست این مورد به تداوم حرکت ها و کوشش های حزبی خللی وارد نمی آورد چرا که حزب پان ایرانیست با توجه با پیشینۀ بیش از ۶۰ سال کوشش های سیاسی در ایران، همیشه این آزمون های دشوار را با پیروزی پشت سر گذاشته و این روند هیچ گاه از حرکت باز نایستاده است؛ اندیشه و مکتب پان ایرانیسم ریشه ای استوار در تاریخ و فرهنگ ایران زمین دارد.

13azar1 

13azar1388_kermani

پس از آن سرور کرمانی به پرسش هایی که از سوی اندامان و هواداران حزب بیان گردید، پاسخ گفتند و در ادامه برنامه سرور آرش کیخسروی از کوشندگان جوان حزب [درتهران] و از مهمانان برنامه در سخنانی پیرامون حزب پان ایرانیست و مواضع حزب و کوشش های آن در این برهه حساس از تاریخ ملت ایران اشاراتی داشته و به مسائل روز جامعه پرداختند.

13azar1388_abedini-kermani

در پایان نشست گرم و صمیمی کوشندگان پان ایرانیست در اهواز، سرور ابوالفضل عابدینی به نمایندگی از جوانان پان ایرانیست خوزستان یک جلد شاهنامه فردوسی را به پاس تلاش های بیش از نیم قرن سرور مهندس کرمانی، به ایشان اهدا نمود.

——————————————————————-

پاینده ایران

در ادامه ی این سفر، سرور مهندس کرمانی به همراه اندامان و هواداران پان ایرانیست به دیدار یار دیرین و مبارز خود سرور میرانی عضو شورای عالی رهبری و مسوول تشکیلات حزب در خوزستان رفته و ضمن ابراز صمیمانه ترین درودها به ایشان و همسر گرامی اش که در این روزهای سخت بیماری همواره در کنار وی بوده ؛ مراتب سپاسگزاری خود را ابراز نمودند.

 13azar138i

    سرور کرمانی که سالها مسوولیت تشکیلات پان ایرانیست در خوزستان را به عهده داشته ،با بیان اینکه دکتر میرانی یکی از چهره های شاخص و ستونهای حزب هستند،گفت: اقدامات ایشان در تشکیلات خوزستان بسیار اثر گذار بوده وسروران دیگر نیز با پیروی از آموزه های مکتب پان ایرانیسم، استوار در راه یگانگی و یکپارچگی اقوام و تیره ها و سرزمین های ایرانی گام خواهند برداشت.پاینده ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *