ابوالفضل عابدینی به ۱۱ سال حبس تعزیری محکوم شد .یکی از ننگین ترین احکام دادگاههای حاکمیت فرقه ای صادر گشت


ابوالفضل عابدینی از اعضای حزب پان ایرانیست و فعال حقوق بشر که برای چندمین بار روز ۱۱ اسفند با هجوم وحشیانه نیروهای امنیتی در منزل مسکونی اش با ضرب و شتم شدید بازداشت شده بود به ۱۱ سال حبس محکوم شد .
بر این اساس وی به اتهامات ارتباط با دول متخاصم (۵ سال)، عضویت در مجموعه فعالان حقوق بشر درایران (۵ سال) و تبلیغ علیه نظام از طریق مصاحبه با رسانه های بیگانه (۱ سال) و در مجموع به ۱۱ سال حبس تعزیری محکوم نمود.
به گزارش هرانا حکم زندان ابوالفضل عابدینی اواخر اسفندماه ۱۳۸۸ صادر شده و۹ فروردین ماه امسال به آقای دکتر محمد اولیایی فرد وکیل ایشان ابلاغ شد.این حکم مربوط به پرونده پیشین آقای عابدینی است که به بازداشت ایشان در تیرماه سال گذشته ۱۳۸۸ و آزادی با قید وثیقه ۳۰۰ میلیونی در آبان ماه همان سال منجر شد.
این حکم ننگین و ناعادلانه که بی شک در تاریخ قضاوت حاکمیت فرقه ای جاودانه خواهد شد سندی است بر بی عدالتی دستگاه قضاء حاکمیت فرقه ای .
جمعی از پان ایرانیست های برون مرز

2 دیدگاه برای «ابوالفضل عابدینی به ۱۱ سال حبس تعزیری محکوم شد .یکی از ننگین ترین احکام دادگاههای حاکمیت فرقه ای صادر گشت»

 • آوریل 5, 2010 در t 10:22 ب.ظ
  Permalink

  ما گروهی از ایرانبانان مقیم اروپاه محکومیت غیر منصفانه ۱۱ سال زندان برای بزرگ مرد بختیاری وسرباز راستین ایران زمین توسط دادگاه رژیم فرقه ای جمهوری اسلامی در شعبه یکم خوزستان را محکوم کرده و خواهان رسیدگی عادلانه به روند پرونده این روزنامه نگار و فعال حقوق بشر آقای ابوالفضل عابدینی یکی از عضای حزب پان ایرانیست شاخه خوزستان میباشیم. وبدینوسیله از همه جوامع حقوق بشری وهمه نهادهای زی ربط تقاضای پیگیری وترتیب اثر دادن شرایطی برای باز نگری عادلانه به پرونده این روزنامه نگار کوشنده خوزستانی میباشیم.

  از طرف ایرانبانان مقیم اروپاه ،پشتیبانان همبستگی برای دمکراسی وحقوق بشر در ایران

 • آوریل 7, 2010 در t 10:44 ق.ظ
  Permalink

  نابود وسرنگون رژیم خون آشام اسلامی

دیدگاه شما چیست؟