ابوالفضل عابدینی به 11 سال حبس تعزیری محکوم شد .یکی از ننگین ترین احکام دادگاههای حاکمیت فرقه ای صادر گشت


ابوالفضل عابدینی از اعضای حزب پان ایرانیست و فعال حقوق بشر که برای چندمین بار روز 11 اسفند با هجوم وحشیانه نیروهای امنیتی در منزل مسکونی اش با ضرب و شتم شدید بازداشت شده بود به 11 سال حبس محکوم شد .
بر این اساس وی به اتهامات ارتباط با دول متخاصم (5 سال)، عضویت در مجموعه فعالان حقوق بشر درایران (5 سال) و تبلیغ علیه نظام از طریق مصاحبه با رسانه های بیگانه (1 سال) و در مجموع به 11 سال حبس تعزیری محکوم نمود.
به گزارش هرانا حکم زندان ابوالفضل عابدینی اواخر اسفندماه 1388 صادر شده و9 فروردین ماه امسال به آقای دکتر محمد اولیایی فرد وکیل ایشان ابلاغ شد.این حکم مربوط به پرونده پیشین آقای عابدینی است که به بازداشت ایشان در تیرماه سال گذشته 1388 و آزادی با قید وثیقه 300 میلیونی در آبان ماه همان سال منجر شد.
این حکم ننگین و ناعادلانه که بی شک در تاریخ قضاوت حاکمیت فرقه ای جاودانه خواهد شد سندی است بر بی عدالتی دستگاه قضاء حاکمیت فرقه ای .
جمعی از پان ایرانیست های برون مرز

2 دیدگاه برای «ابوالفضل عابدینی به 11 سال حبس تعزیری محکوم شد .یکی از ننگین ترین احکام دادگاههای حاکمیت فرقه ای صادر گشت»

 • آوریل 5, 2010 در t 10:22 ب.ظ
  Permalink

  ما گروهی از ایرانبانان مقیم اروپاه محکومیت غیر منصفانه 11 سال زندان برای بزرگ مرد بختیاری وسرباز راستین ایران زمین توسط دادگاه رژیم فرقه ای جمهوری اسلامی در شعبه یکم خوزستان را محکوم کرده و خواهان رسیدگی عادلانه به روند پرونده این روزنامه نگار و فعال حقوق بشر آقای ابوالفضل عابدینی یکی از عضای حزب پان ایرانیست شاخه خوزستان میباشیم. وبدینوسیله از همه جوامع حقوق بشری وهمه نهادهای زی ربط تقاضای پیگیری وترتیب اثر دادن شرایطی برای باز نگری عادلانه به پرونده این روزنامه نگار کوشنده خوزستانی میباشیم.

  از طرف ایرانبانان مقیم اروپاه ،پشتیبانان همبستگی برای دمکراسی وحقوق بشر در ایران

 • آوریل 7, 2010 در t 10:44 ق.ظ
  Permalink

  نابود وسرنگون رژیم خون آشام اسلامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *