بيانيه سازمان جوانان پيرامون حكم زندان ابوالفضل عابديني


به نام خداوند جان و خرد
پاینده ایران
ابوالفضل عابديني، روزنامه‌نگار ميهن‌پرست و فعال حقوق بشر، بنا به حكم دادگاه بدوي به يازده سال زندان محكوم شده است. موارد اتهامي وي عضويت در مجموعه فعالان حقوق بشر، ارتباط با دول متخاصم (؟!) و مصاحبه با رسانه‌ها مي‌باشد. اين در حالي است كه هر روز اخبار نگران‌كننده‌اي در مورد وضعيت سلامت جسمي و اعمال فشار برايشان در زندان به گوش مي‌رسد.
در مورد صدور اين حكم سنگين و اتهامات واهي به ابوالفضل عابديني، مواردي مشكوك و قابل تأمل وجود دارد كه به برخي از آنها اشاره مي كنيم:
ابوالفضل عابديني بنا به رسالت خبرنگاري و اطلاع‌رساني و احساس مسووليت در مقابل تضييع حقوق و منافع ملت بزرگ ايران و با توجه به محدوديت‌هايي كه در رسانه‌هاي داخلي و حكومتي براي ايشان وجود داشته است، از رسانه‌هاي گوناگون خبري به صورتي كاملاً مشخص و شفاف و به عنوان ابزاري براي دفاع از حقوق و منافع ملت ايران استفاد نموده است.
در مورد اتهام “ارتباط با دول متخاصم”، بدون شك اين اتهام و حكم صادره براي آن، در تاريخ حقوق ايران ثبت خواهد شد تا آيندگان دريابند شأن دستگاه قضايي تا به چه پايه تنزل يافته و چه كساني بر اريكه‌ي قضاوت نشسته‌اند و چه‌گونه جايگاه قضاوت در ايران را به تمسخر و تحقير كشانيده‌اند!
بدون ترديد مسوولين دستگاه قضايي بايد در قبال احكام صادره توسط اين شبه قضاوت (!) پاسخ‌گو باشند كه دول‌متخاصم در كجاي حقوق و قوانين ايران تعريف و مشخص شده‌‌اند؟ چرا تا كنون اين دولت‌هاي متخاصم به ملت ايران و دستگاه ديپلماسي خارجي به صورت رسمي معرفي نگرديده و اقدامات در برخورد با آنها صورت نگرفته است؟ و از همه مهم‌تر اين‌كه چه‌گونه جواني وطن‌پرست و مؤمن به آرمان‌هاي ملت‌پرستانه، اتهام ارتباط با آنان زده مي‌شود؟
سازمان جوانان حزب پان‌ايرانيست در بيانيه‌هاي قبلي هشدار داده بود كه جرياناتي مشكوك و افراطي تلاش دارند تا در شرايط حساس كنوني بيش از گذشته، عرصه را به ميهن‌پرستان ايران دشوار نمايند و در اين راه از هيچ‌گونه جوسازي، دروغ، تندروي و ظلمي روي‌گردان نيستند.
شايد عده‌‌اي نفوذي در برخي دستگاه‌هاي امنيتي و قضايي مي خواهند از فرزندان ايران زهر چشم بگيرند كه دفاع از تماميت ارضي كشور، دفاع از حقوق ملت ايران در درياي مازندران، دفاع از حاكميت ايران بر جزاير سه گانه‌ي خليج‌فارس عشق به ايران و ايستادگي در مقابل تجزيه‌طلبان و وهابيون اين‌گونه عقوبتي سخت را در پي دارد. ابوالفضل عابديني، جوانِ آزاده و ميهن‌پرست است كه در طول سال‌هاي گذشته بارها تحت ظلم و ستم آنان قرار گرفته است؛ اما با آموزه‌هايي كه از مكتب پان‌ايرانيسم آموخته است در مسير دفاع از منافع ملي و تماميت ارضي ايران و در راه عشق به ايران، همواره اين نامردمي‌ها و ستم‌ها را به جان خريده است.
سازمان جوانان حزب پان‌ايرانيست ضمن هشدار به دستگاه‌هاي امنيتي و قضايي در مورد شناسايي جرياناتي كه مي‌خواهند اين دستگاه‌ها را در تقابل با ميهن‌پرستان و ملت ايران قرار دهند، خواهان برخورد قاطع و سريع با آنها و رفع اتهام از اين فرزند آزاده‌ي ايران مي‌باشد، در اين راه همه‌ي ميهن‌پرستان و آزادگاه ايران را به تلاش همه جانبه در راه احقاق حقوق ملي ودفاع از مظلومين ايران فرا مي‌خوانيم و از همه‌ي اندامان و ياران پان‌ايرانيست مي‌خواهيم كه با تلاشي جدي، گسترده و فراگير در دفاع از هم‌رزم مظلوم و زنداني خود از هيچ كوششي فروگذار ننمايند.
پاينده ايران
سازمان جوانان حزب پان‌ايرانيست
23 فروردين‌ماه 1389 خورشيدي

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *