راهیان شهادت سرخ تاریخ به انگیزه شهادت سروران پروانه و داریوش فروهر

محسن پزشکپور
بدان هنگام که دکتر محمدرضا عاملی تهرانی ،اندیشمند بزرگ نهضت و یار دبستانی من قلم در دست گرفت و بر روی سپید برگ این جمله را نگاشت که : “نام ها را با خون نگاشته اند … ” مانند دیگر ایام، همدلی و هم گامی که همواره زندگی خاکی ما را در بر گرفته بود ،فرمان محتوم سرنوشت را برای جامعه بزرگ ایرانی و پویندگان راه طریقت مقدس پان ایرانیسم سر داد.از روی نیمکت های چوبی دبستان امیرمعزی من و چند تن دیگر یاران همدل و هم راز این راز و رمز را با یکدیگر داشتیم.

بیشتر بخوانید

بیانیه سازمان جوانان حزب پیرامون کشتار شیعیان

به نام خداوند جان و خرد
پاینده ایران
در هفته ها و ماههای اخیر شاهد تشدید حملات و تهاجمات به شیعیان در کشورهای همسایه و در سطح منطقه بوده ایم. از آنجا که در طول تاریخ , شیعیان در خارج از مرزهای ایران , همواره پرچمداران فرهنگ ایرانی در مناطق خود بوده اند , گناه اصلی و نانوشته بسیاری از شیعیان منطقه و کشورهای همسایه , همین پیوندها وابستگی های فکری و فرهنگی آنها به ملت بزرگ ایران می باشد. متاسفانه در بسیاری از این تهاجمات که بعضا با ترور , قتل عام و کشتار های وحشیانه توام بوده است , شاهد دخالت و مشارکت موثر وهابیون افراطی با حمایت های مستقیم و غیر مستقیم دولت فرقه ای عربستان سعودی بوده ایم . وقایع اخیر در تهاجم به شیعیان یمن ,نمونه ای واضح و مشخص از این گونه عملکردهای فرقه ای می باشد.بدون شک دخالت قوه قهریه عربستان سعودی در این موارد منجر به ایجاد بی ثباتی و تنش در سطح منطقه و ایجاد شکاف های عمیق در میان مردم این منطقه مهم و استراتژیک خواهد شد. سازمان جوانان حزب پان ایرانیست , ضمن هشدار به عملکردهای ضد ایرانی و تنش آفرین حاکمیت فرقه ای عربستان سعودی در منطقه ,خواستار توجه بیشتر و جدی تر میهن پرستان ایرانی نسبت به این موارد و نقش آفرینی موثر و بیشتر ایران در دفاع و حمایت از حقوق شیعیان منطقه میباشد.

بیشتر بخوانید

صدا و سیما و اختلاف افکنی های قومی قبیله ای:پخش برنامه سرگرمی به زبان های بیگانه !

چندی است که صداو سیمای جمهوری اسلامی در شبکه سرتاسری ،اقدام به پخش یک سریال تلویزیونی به نام امین به لهجه ترکی نموده است.جای شگفتی بسیار است که صدا و سیمای ج.ا با چه استنادی اقدام به پخش چنین برنامه ای برای همه ایرانیان می نماید؟آیا همه ایرانیان مجبور هستند که چنین برنامه ای را به زبانی بیگانه تحمل نمایند؟و پرسش دیگر اینکه مگر تلویزیون های محلی و استانی این وظیفه را بر عهده ندارند؟پس چه شده است که کانال های سراسری و ملی اقدام به چنین تخلفی نموده اند.

بیشتر بخوانید

دوستانِ پان ترکیست ریگی آزادی ِ مشروط می گیرند

با خبر شدیم چند تن از عناصر تجزیه طلب و ضدملی در تبریز که سال گذشته به اتهام اخلال در امنیت ملی ایران محکوم به حبس تعزیری شده بودند و اکنون در حال گذران کیفر خود در بند مالی زندان تبریز می باشند؛در نظر دارند از دادگاه درخواست آزادی مشروط نمایند.
گفتنی است ارتباطات اثبات شده ی این تیم تجزیه طلب با گروه تروریستی جندالله و نیز برندا شفر (مدرس دانشگاه تل آویو و نظریه پرداز تجزیه ایران و نویسنده کتاب مرزها و برادری!) در پرونده ایشان مندرج است.

بیشتر بخوانید